RRETH NESH

zbulim i madh

yilong

PREZANTIMI

Kompania jonë ka filluar si UV flatbed printer që vetëm të përqëndrohet në printer flatbed ngjyra injektuar dhe industriale lehtësim UV prodhimit makinë shtypi ngjyra për 9 vjet. Pas gjithë përvojën e ne ishim jashtëzakonisht profesional në dhënien e efikasitet të lartë shtypjen për konsumatorët. Ne jemi te specializuar në prodhimin për printer flatbed ngjyra injektuar dhe lehtësim UV makinë industriale shtypjen me ngjyra. Produktet tona janë në përputhje të plotë me sistemet ISO9001 dhe standarde er për menaxhimin e cilësisë për të orientimit, të cilat çojnë në efikasitet të lartë shtypjen prej 15 metra katror në orë, rezolucion të lartë dhe efekt të përsosur printim.

 • -
  E themeluar në vitin 2009
 • -
  10 vjet përvojë
 • -+
  efikasitetit Printing është 15 metra katror në orë
 • -
  Mbështet më shumë se 9 lloje të materialeve të shtypura

produktet

risi

LAJME

Shërbimi i parë

 • Kingt Gen6 UV flatbed Printer

  Good news! Up till ThanksGiving Day, KINGT UV Flatbed Printer with Ricoh Gen6 printhead already sold 100set in China mainland! Why KINGT Ricoh Gen6 printhead UV Printer are so popular? Because KINGT Ricoh Gen6 UV Flatbed Printer can print on uneven surface with height difference less than 10mm ve...

 • 2019 China (PuTian) International Shoes & Clothing Product Fair

  Thanks for your visiting at 2019 China (PuTian) International Shoes & Clothing Product Fair ! KINGT ‘s UV Flatbed Printer item# KGT-LE2513 with Ricoh Gen6 Printhead caught local and overseas visitors eyes. KGT-LE2513 can print on uneven surface with height difference within 10mm. Visitors fel...